Niespodziewany mail z Chicago!

Dzisiaj niespodziewanie otrzymałam maila od rodzinki z Chicago, którą to wyrzuciłam z profilu bo mi długo nie odpisywali. A dziś jestem naprawdę miło zaskoczona! Host mama naprawdę się postarała, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Opisała mi chłopków tak, że już ich lubię. Wygląda na to, że mogą być mną naprawdę zainteresowani. A ja po tym mailu czuje, że to może być ten dobry match! Zatem szybko odpisuje i czekam na dalszy rozwój wydarzeń z tą rodzinką.

Żeby było ciekawie to w profilu mam rodzinę z Chevy Chase, MD. Jeszcze się ze mną nie kontaktowali.

Dzieje się dzieje.

2 komentarze:

Joanna pisze...

Tak sobie śledzę Twój blog i powiem Ci, że z tym Chicago może być fajnie :D A jeśli masz dobre przeczucia to tymbardziej, ważne żeby mieć przyjazną rodzinę to podstawa. A są jakieś miejsca w które chciałabyś trafić najbardziej ?

Karolina pisze...

Bardzo mi miło :)
Fajnie byłoby zamieszkać w centrum Chicago, jest to kuszące ;) ale zobaczymy co z tego wyniknie, bo to nie ja tak do końca decyduję. Najpierw rodzinka musi mnie chcieć ;)
Co do preferencji lokacyjnych to staram się być otwarta, marze o słonecznej Kalifornii - tylko to jest tak jak z wygraniem w lotto ;) Tak naprawdę to chciałabym zamieszkać w jakimś dużym mieście. Zazwyczaj oferty są z okolic tych metropolii więc nie jest najgorzej :) Ważne aby rodzinka była fajna i człowiek się nie zamęczył ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Incessant Journey , Blogger