My Video.

Po długich namysłach oraz znalezieniu wolnej chwili, powstał mój filmik dla przyszłych host rodzinek. Kręcenie go, trwało aż dwa dni. Pierwszy filmik był o 22 sekundy za długi. Filmik maksymalnie może trwać 3 minuty (i jak tu w trzech minutach, który upływają naprawdę szybko stworzyć coś kreatywnego?!). Jednak po wycięciu paru linijek tekstu, w końcu udało się osiągnąć zamierzony cel. Ba, nawet wycięłam go zbyt wiele bo właściwy filmik trwa 2 min 07 sek. Cieszę się, że mam to w końcu z głowy. Może nie jest idealny, ale jest. A to najważniejsze. I Panie z biura nie będą już mnie po raz milionowy namawiać i zachęcać do zrobienia tego.

Zatem przedstawiam Wam moją skromną osobę w tym oto krótkim filmiku ;)

Proszę również o litość! Ale śmiejcie się do woli!


W tle głos mego Przyjaciela, któremu chciałam bardzo ale to baaardzo podziękować za cierpliwość. A było jej potrzeba naprawdę wiele. Bo zamiast mówienia, duuuużo śmiechu było! Ale udało nam się to stworzyć.

Dziękuje Ci Grzegorz!!

10 komentarzy:

Joanna pisze...

Świetnie wypadłaś ! Obejrzałam też filmiki innych i muszę przyznać, że jestem zaskoczona jak wiele chłopaków bierze udział w tym programie. Pozdrawiam i życzę znalezienia świetnej rodziny ale jestem pewna, że ją znajdziesz, tym bardziej po takim miłym filmiku :) To było pierwsze podejście czy nagrywaliście kilka razy ?

Karolina pisze...

Dzięki za miłe słowa ;)
To fakt, chłopaków przybywa i jest ich dosyć sporo. W sumie będąc na spotkaniu informacyjnym to było ich chyba tyle samo co dziewcząt ;)
Co do nagrywania, to ojjj chyba ze stoo razy, bo albo wybuchaliśmy śmiechem, albo ja się gdzieś myliłam i trzeba było zaczynać znów od początku ;)

Joanna pisze...

Dzięki za miłe komentarze :) Mam takie same odczucia w stosunku do Ciebie :) Ty mi zazdrościsz Paryża ale nie masz pojęcia jak ja Tobie zazdroszczę Stanów, ach. Zanim skończę liceum i przebrnę przez pierwszy rok studiów to jeszcze się naczekam do tego mojego wyjazdu, a tak obłędnie chciałabym już teraz jechać :)

Joanna pisze...

PS. Chyba wolę jak w linkach jest nazwa mojego bloga niż moje pełne imię :) Ciebie również dodam do swoich :)

Ula pisze...

ja się nie dałam na mówić na nakręcenie video;))).

Ula pisze...

Cieszę się i miło mi:). Jestem ciekawa jak potoczą się Twoje losy jako au-pair!:)

agu. pisze...

podoba mi sie :D

Ty wiesz... ; ) pisze...

Nawet nie wiesz jak miło było Cię znów zobaczyć i usłyszeć...

a przy okazji wyszło bardzo przyjemnie
i mam nadzieję, że Ci się powiedzie ( :


Pozdrawiam serdecznie.
:*

2010 in review « Z bagażem pełnym snów! pisze...

[...] My Video. February 2010 8 comments 4 [...]

Sandritta pisze...

jest napisane ze video jest prywatne, moglabym dostac dostep do niego? chcialabym obejrzec? ;) buziole z małopolski:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Incessant Journey , Blogger