“Best way to live in California is to be from somewheres else.”

W Kalifornii nie zawsze swieci slonce, co nie oznacza jednak ze nie jest ona przecudowna.
Widoki nawet w pochmurne dni zapieraja dech w piersi.
Najslynniejsza trasa widokowa ciagnaca sie przy zachodnim wybrzezu CA-1.

4 komentarze:

Marta K pisze...

A Ty jak zwykle zabierasz mnie w piękne miejsca ;D

eve.marie pisze...

Hejka, Tutaj Ewa z listy blogów au pair. Wychodzę z pewną inicjatywą i mam nadzieję że się do mnie dołączysz. Tak naprawdę mam dwie prośby. Obydwie dotyczą tylko byłych i obecnych au pair!

1) Mam zamiar zamieścić na moim blogu (evemarie.li) posta z opiniami przeróżnych au pair. Pytanie jest proste "za co kocham program au pair". Jest ono skierowane do osób, które były lub są au pair. Jeżeli mogłabyś napisać 2-3 zdania na ten temat będę bardzo wdzięczna.
* Proszę aby każda osoba dokładnie napisała jak chce zostać podpisana: pseudonim, imię, imie i nazwisko, adres bloga, miejsce operkowania, kotakt, czy jakieś dodatkowe informacje.

2) Robię osobną listę blogów, na której podzielę au pair krajami, w których się znajdują. Jeżeli więc byłaś lub jesteś au pair napisz mi proszę w jakim kraju oraz przybliżone daty. Chodzi mi dokładnie o kraj, który masz opisany na blogu, żeby inne dziewczyny mogły łatwo znaleźć informacje. Jeżeli na przykład byłaś au pair dwa razy: we Francji i w Anglii, to napisz to proszę wraz z przybliżonymi datami + oczywiście dodając adres Twojego bloga + ewentualny kontakt + jak chcesz być podpisana.

Maile proszę kierować na adres: blogi.aupair@gmail.com i wysyłać do NIEDZIELI tj. 31.03

Wszelkie pytania i sugestie można pisać tutaj: http://blogi-au-pair.blogspot.co.uk/p/komentarze.html

PS Jesteśmy w trakcie rozbudowywania fanpage'a na facebooku ( https://www.facebook.com/pages/Au-Pair-Forum/305244422935259?ref=hl ) i serdecznie zapraszam do jego odwiedzenia i polubienia. Mam w planach jeszcze parę ciekawych inicjatyw, które ciężko będzie wykonać bez wsparcia! Serdecznie zapraszam! :D

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)
Eve Marie

Anonimowy pisze...

hej! sama zastanawiam się nad wyjazdem i najbardziej boję się rozmowy;/ mogłabyś napisać jak wyglądała ta rozmowa po angielsku?jakie miałaś pytania i ile czasu ona trwała?
i jeszcze na jakim poziomie był Twój angielski przed wyjazdem?
z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam;*

Magdalena S-K. pisze...

Pięknie tam... rozmarzyłam się :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Incessant Journey , Blogger