Boyz II Men live in TRK!

Pewnej soboty, podczas odwiedzin Anki, ktora pomimo tego ze Blisko do San Francisco odwiedzila mnie w Turlok aby pojsc na koncert niezwykle znanego zespolu w czasach minionej dekady...
Boyz II Men !!Zanim jednak udalysmy sie popatrzec a raczej bardziej posluchac zespolu, zakupilysmy odpowiednia liczbe biletow by moc wskoczyc na diabelski mlyn! 


Szczesliwa Ania przed przejazdzka zycia ;)

Widok na Fair.

Przez Diabelski Mlyn niestety nie udalo nam sie dojsc do pierwszego rzedu....
Za to zajelysmy zaszczytne miejsce w ostatnim rzedzie ;)

Udalo nam sie nagrac troche koncertu, zatem milego ogladania a raczej sluchania ;)
To ponad czasowy hit!! Obie z Anka znalysmy slowa ;)

W tle mozecie uslyszec nasze glosy ;)
Operatorkami bylysmy na zmiane, za wszelkie wstrzasy przepraszamy ;) 


Troche informacji o zespole dla mlodszej generacji ;))

Boyz II Men to Afro-amerykańska grupa soulowa założona w 1988 w Filadelfii przez Nathana Morrisa, Michaela McCary'ego, Shawna Stockmana, Marca Nelsona i Wanyę Morrisa i szybko stała się jednym z najpopularniejszych soulowych zespołów lat 90. Zasłynęła znakomitym wokalem, współgraniem ich głosów oraz urokliwymi przebojami. Od czasu swego debiutu longplayem "Cooleyhighharmony" (1991), sprzedali na świecie ponad 60 milionów egzemplarzy swoich płyt. Zdobywali nagrody Grammy, American Music Awards, World Music Awards i wiele innych, stając się najlepiej sprzedającymi się artystami znanej wytwórni Motown. Mają na koncie siedem longplayów, a siedem ich kompozycji znalazło się na pierwszym miejscu listy Billboardu.Przepraszam rowniez za marna jakosc zdjec, lecz wszystko bylo wykonane telefonem.


Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Incessant Journey , Blogger