Castle Rock State Park

California to nie tylko piaszczyste plaze, ale rowniez piekne Parki Narodowe, ktore az zachecaja do hikingu! :)Hiking, czyli turystyka na świeżym powietrzu, która składa się z chodzenia w naturalnym środowisku, często w obszarach górskich na szlakach turystycznych.Po glosnej codziennosci spedzonej z dzieciakami, fajnie jest sie wybrac na lono natury, poodychac swiezym powietrzem.

Totalnie mozna naladowac energie a do tego odswiezyc umysl ;)

Castle Rock State Park, położone wzdłuż grzbietu Gór Santa Cruz, obejmuje 3600 hektarów (15 km ²).

Kaniony Strome okraszone są niezwykłymi formacjami skalnymi, które sa popularne dzieki wspinaczka na tym obszarze. Las jest tu bujny i omszały, ktory przecina 32 mil (51 km) szlaków turystycznych.

Szlaki te są częścią bardziej rozbudowanego systemu szlakow, który łączy Santa Clara San Lorenzo z dolina Castle Rock State Park, Big Basin Redwoods State Park oraz Pacific Coast.Castle Rock jest punktem wyjścia do Skyline-to-the-Sea Trail, 30 mil (48 km) trasy, która prowadzi do Waddell State Beach, na północ od Santa Cruz.Stycznosc z cywilizacja rowniez w Parkach krajobrazowych ;)


4/23/2011

3 komentarze:

Cookie Monster pisze...

Super widoczki... Jak w "Tajemniczym ogrodzie" A. Holland :)

Asia pisze...

Zazdroszcze ci tego. Naprawde :) Planuje wyjechac zaraz po liceum z Cultural Care , ale mam wiele obaw zwiazanych z wyjazdem. Zazdroszcze ci odwagi i przygody w zyciu. Ja nie wiem czy sie zdecyduje ... Pozdrawiam :)

Karolina pisze...

Nie zazdrosc, jesli naprawde tego chcesz to probuj swoich sil! To przyjemna "praca" : ) jak wybierzesz rodzine ktora Ci odpowiada to moze to byc naprawde udany rok :)
ale dziekuje za mile slowa :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Incessant Journey , Blogger